KONST / Litografier / Färglitografi 12213598
nr 1221 3598
Stefano Beccari
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Opus XX. Signerad, EA-upplaga. Motivet: 49x39 cm
Stefano Beccari, svensk målare, grafiker och skulptör född i Italien 1944.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 december 2018
kl 20:51:39
2/12 10:33:00
Stefano Beccari
Läs mer om Stefano Beccari